15
ΠΏΛΗΣΗ
#ID 5729
Χαλκιδική Οικόπεδο, Σιθωνίας
€50,000 €181/τ.μ.
Στοιχεία Ακινήτου
Περιγραφή
Μοναδικό οικόπεδο με έκταση 276 τ.μ.. άρτιο και οικοδομήσιμο κατά κανόνα ,με συντελεστή δόμησης 0.5 . Βρίσκεται εντός σχεδίου, σε ένα φοβερό σημείο στο Δήμο Σιθωνίας στη Χαλκιδική. Η απόσταση από το κέντρο του χωρίου είναι 200 .μ και ο προσανατολισμός είναι ανατολικός. Διαθέτει παροχή νερού. Διαθέτει παροχή ηλεκτρικού ρεύματος.

τη δύναμη του ReWize Panel
Η αγορά ακινήτων τώρα βρίσκεται στην οθόνη σου!
Απόκτησε πλήρη πρόσβαση στην πιο εξελιγμένη