Photo 1,Εξωτερική,ΠΏΛΗΣΗ,Γη,Οικόπεδο,546τ.μ,€110,000,Παρθενώνας
13
ΠΏΛΗΣΗ

#ID 5726
Χαλκιδική Οικόπεδο, Σιθωνίας

€110,000 €201/τ.μ.

Στοιχεία Ακινήτου

sqmT.M.546
buildableΟικοδομήσιμοΆρτιο και οικοδομήσιμο κατά κανόνα
electricityΗλεκτρικό ΡεύμαΝαί
waterΠαροχή ΝερούΝαί
orientationΠροσανατολισμόςΝοτιοδυτικός
drillingΓεώτρησηΟχι

Περιγραφή

Εξαιρετικό οικόπεδο με έκταση 546 τ.μ.. άρτιο και οικοδομήσιμο κατά κανόνα ,με συντελεστή δόμησης 0.4 . Βρίσκεται εντός σχεδίου, σε ένα φοβερό σημείο στο Δήμο Σιθωνίας στη Χαλκιδική. Η απόσταση από το κέντρο του χωρίου είναι 200 .μ και ο προσανατολισμός είναι νοτιοδυτικός. Διαθέτει παροχή νερού. Διαθέτει παροχή ηλεκτρικού ρεύματος.

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Ανεμπόδιστη θέα που δεν θα κλείσει
Περιφραγμένο
Επικλινές
Φυσική ομορφια
Δενδρόφυτο
Παλαιό οίκημα εντός

#5726 hidden image pro video

Γιατί να κάνεις εγγραφή στη ReWize

Κάνε εγγραφή και ξεκλείδωσε
τη δύναμη του ReWize Panel

Η αγορά ακινήτων τώρα βρίσκεται στην οθόνη σου!
Απόκτησε πλήρη πρόσβαση στην πιο εξελιγμένη

Αποστάσεις με περπάτημα

bankΤράπεζα5.7km / 65min
parkingΣτάθμευση5.5km / 62min
pharmacyΦαρμακείο5.7km / 65min
super-marketSuper Market6.1km / 68min
area-centerΚέντρο Περιοχής0.2km / 3min
sea-distanceΑπόσταση απο Θάλασσα6.5km / 73min

Αποστάσεις με οδήγηση

bankΤράπεζα6.0km / 12min
hospitalΝοσοκομείο6.2km / 13min
parkingΣτάθμευση5.7km / 10min
pharmacyΦαρμακείο6.9km / 12min
schoolΣχολείο5.8km / 10min
super-marketSuper Market6.2km / 10min
Δείτε Περισσότερα

Περιοχή

A map is loading