Photo 1,Πανοραμική Θέα,ΠΏΛΗΣΗ,Κατοικία,Μονοκατοικία,68τ.μ,€125,000,Καλλιθέα
16
ΠΏΛΗΣΗ

#ID 5658
Χαλκιδική Μονοκατοικία, Κασσάνδρας

€125,000 €1,838/τ.μ.

Στοιχεία Ακινήτου

sqmT.M.68
floorΌροφοςΙσόγειο
bedroomsΥπνοδωμάτια1
bathroomsΜπάνια1
heating-facilityΣτάθμευσηΝαί
heating-facilityΑνελκυστήραςΟχι
Δείτε Περισσότερα

Περιγραφή

Πρόκειται για μονοκατοικία σε ένα εξαιρετικό σημείο στο Δήμο Κασσάνδρας στη μαγευτική Χαλκιδική. Βρίσκεται σε μια έκταση 702.6 τ.μ. σε απόσταση 2.4 .χλμ από το κέντρο του χωριού. Αποτελείται από 1 επίπεδα με συνολικό εμβαδόν 68 τ.μ.. Το ακίνητο περιλαμβάνει 1 υπνοδωμάτια, , αποθήκη και 1 μπάνια.

Τζάκι

#5658 hidden image pro video

Γιατί να κάνεις εγγραφή στη ReWize

Κάνε εγγραφή και ξεκλείδωσε
τη δύναμη του ReWize Panel

Η αγορά ακινήτων τώρα βρίσκεται στην οθόνη σου!
Απόκτησε πλήρη πρόσβαση στην πιο εξελιγμένη

Ισόγειο

Σαλόνι 1

Υπνοδωμάτια 1

Μπάνια 1

WC 0

Ιδ. Μπάνιο 0

T.M. 68

Τι Υπάρχει Κοντά

Αποστάσεις με περπάτημα

bankΤράπεζα2.3km / 28min
parkingΣτάθμευση2.1km / 26min
pharmacyΦαρμακείο2.5km / 31min
super-marketSuper Market1.4km / 16min
area-centerΚέντρο Περιοχής2.4km / 29min
sea-distanceΑπόσταση απο Θάλασσα1.7km / 19min

Αποστάσεις με οδήγηση

bankΤράπεζα2.9km / 7min
hospitalΝοσοκομείο73.6km / 66min
parkingΣτάθμευση3.1km / 7min
pharmacyΦαρμακείο3.1km / 7min
schoolΣχολείο3.0km / 7min
super-marketSuper Market1.4km / 3min
Δείτε Περισσότερα

Περιοχή

A map is loading