Photo 1,Κουζίνα,ΠΏΛΗΣΗ,Κατοικία,Διαμέρισμα,103τ.μ,€320,000,Άγιος Ιωάννης
14
ΠΏΛΗΣΗ

#ID 5618
Θεσσαλονίκη Διαμέρισμα, Καλαμαριάς

€320,000 €3,107/τ.μ.

Στοιχεία Ακινήτου

sqmT.M.103
floorΌροφος1ος Όροφος
bedroomsΥπνοδωμάτια3
bathroomsΜπάνια2
heating-facilityΣτάθμευσηΝαί
heating-facilityΑνελκυστήραςΝαί
Δείτε Περισσότερα

Περιγραφή

Διατίθεται προς πώληση πλήρως ανακαινισμένο διαμέρισμα υψηλής αισθητικής, συνολικής επιφάνειας 103 τ.μ. (83 τ.μ. καθαρά), σε προσεγμένη οικοδομή του 2003. Το ακίνητο αποτελείται από: • 3 άνετα υπνοδωμάτια • Ευρύχωρη σαλοκουζίνα • Μπάνιο & ξεχωριστό WC • 4 ντουλάπες με άφθονους αποθηκευτικούς χώρους Βρίσκεται στον 1ο όροφο με ασανσέρ και διαθέτει: ✔ Ατομικό φυσικό αέριο με ενδοδαπέδια θέρμανση ✔ Πόρτα ασφαλείας ✔ Ηλεκτρικά παντζούρια ✔ Σίτες ✔ Προεγκατάσταση κλιματισμού & συναγερμού ✔ Προεγκατάσταση ηλιακού ✔ Αποθήκη 13 τ.μ. ✔ Υπόγεια συγκεκριμένη θέση στάθμευσης Ένα σύγχρονο και λειτουργικό ακίνητο, ιδανικό για οικογένεια αλλά και για ιδιοκατοίκηση υψηλών απαιτήσεων, σε ήσυχη και εξυπηρετική περιοχή.. Κωδικός: 5618.

Μπαλκόνι

#5618 hidden image pro video

Γιατί να κάνεις εγγραφή στη ReWize

Κάνε εγγραφή και ξεκλείδωσε
τη δύναμη του ReWize Panel

Η αγορά ακινήτων τώρα βρίσκεται στην οθόνη σου!
Απόκτησε πλήρη πρόσβαση στην πιο εξελιγμένη
πλατφόρμα ακινήτων στην Ελλάδα.

Αγαπημένα ακίνητα
Αποθηκευμένες ζητήσεις
Στατιστικά
Προσθήκη ακινήτου
Favorites-Properties

Χώροι ανα επίπεδο

floor2ος Όροφος
floor1ος Όροφος
floorΙσόγειο

1ος Όροφος

Σαλόνι 1

Υπνοδωμάτια 3

Μπάνια 1

WC 1

Ιδ. Μπάνιο 0

T.M. 103

Τι Υπάρχει Κοντά

Αποστάσεις με περπάτημα

bankΤράπεζα1.3km / 17min
parkingΣτάθμευση1.6km / 22min
pharmacyΦαρμακείο1.0km / 13min
super-marketSuper Market0.6km / 7min