Photo 1,Υπνοδωμάτιο,ΠΏΛΗΣΗ,Κατοικία,Διαμέρισμα,22τ.μ,€115,000,Υμηττός
14
ΠΏΛΗΣΗ

#ID 5692
Αθήνα Διαμέρισμα, Δάφνης Υμηττού

€115,000 €5,227/τ.μ.

Στοιχεία Ακινήτου

sqmT.M.22
floorΌροφος5ος Όροφος
bedroomsΥπνοδωμάτια1
bathroomsΜπάνια1
heating-facilityΣτάθμευσηΟχι
heating-facilityΑνελκυστήραςΝαί
Δείτε Περισσότερα

Περιγραφή

Ρετιρέ (δώμα)22 τ.μ. στον 5ο όροφο, με μοναδικό πλεονέκτημα μια τεράστια βεράντα που προσφέρει ανεμπόδιστη πανοραμική θέα 360° προς Υμηττός, Λυκαβηττός και Ακρόπολη Αθηνών. Βρίσκεται σε εξαιρετικό σημείο, μόλις λίγα λεπτά με τα πόδια από τον Σταθμός Μετρό Άγιος Ιωάννης, προσφέροντας άμεση πρόσβαση στο κέντρο της Αθήνας. Ακίνητο με σπάνια θέση και εξαιρετικές προοπτικές αξιοποίησης. Χρήζει ανακαίνισης, δίνοντας τη δυνατότητα πλήρους διαμόρφωσης σύμφωνα με τις ανάγκες και το προσωπικό σας στυλ. Διαθέτει κουφώματα αλουμινίου. Ιδανικό για κατοικία, επενδυτική χρήση ή δημιουργία ενός ξεχωριστού urban retreat.

Οροφοδιαμέρισμα

#5692 hidden image pro video

Γιατί να κάνεις εγγραφή στη ReWize

Κάνε εγγραφή και ξεκλείδωσε
τη δύναμη του ReWize Panel

Η αγορά ακινήτων τώρα βρίσκεται στην οθόνη σου!
Απόκτησε πλήρη πρόσβαση στην πιο εξελιγμένη
πλατφόρμα ακινήτων στην Ελλάδα.

Αγαπημένα ακίνητα
Αποθηκευμένες ζητήσεις
Στατιστικά
Προσθήκη ακινήτου
Favorites-Properties

Χώροι ανα επίπεδο

floor5ος Όροφος
floor4ος Όροφος

5ος Όροφος

Σαλόνι 1

Υπνοδωμάτια 1

Μπάνια 1

WC 0

Ιδ. Μπάνιο 0

T.M. 22

Τι Υπάρχει Κοντά

Αποστάσεις με περπάτημα

bankΤράπεζα1.5km / 23min
parkingΣτάθμευση0.9km / 13min
pharmacyΦαρμακείο0.4km / 5min
super-marketSuper Market1.5km / 23min
area-centerΚέντρο Περιοχής0.9km / 14min
sea-distanceΑπόσταση απο Θάλασσα--

Αποστάσεις με οδήγηση

bankΤράπεζα1.8km / 5min