Photo 1,Μπάνιο,ΠΏΛΗΣΗ,Κατοικία,Διαμέρισμα,67τ.μ,€165,000,Χαριλάου
5
ΠΏΛΗΣΗ

#ID 5688
Θεσσαλονίκη Διαμέρισμα, Θεσσαλονίκης

€165,000 €2,463/τ.μ.

Στοιχεία Ακινήτου

sqmT.M.67
floorΌροφος1ος Όροφος
bedroomsΥπνοδωμάτια2
bathroomsΜπάνια1
heating-facilityΣτάθμευσηΟχι
heating-facilityΑνελκυστήραςΟχι
Δείτε Περισσότερα

Περιγραφή

Πωλείται εμπρόσθιο διαμέρισμα 67 τ.μ. ( υπό ολική ανακαίνιση), στην περιοχή της Χαριλάου. Πρόκειται για ένα πολυτελές και φωτεινό ακίνητο υπερυψωμένου 1ου ορόφου με μπαλκόνι και ανοιχτωσιά. Αποτελεί μια αξιόλογη επιλογή για οικογένειες, ζευγάρια, φοιτητές και εργαζόμενους. Κατασκευάστηκε το 1970. Αποτελείται από σαλόνι, ξεχωριστή κουζίνα, δύο μεγάλα υπνοδωμάτια και το μπάνιο. Στα εσωτερικά του στοιχεία αξίζει να σημειωθούν η θωρακισμένη πόρτα και η δομημένη καλωδίωση σε όλους τους χώρους. Διαθέτει κουφώματα συνθετικά με διπλά τζάμια εξοπλισμένα με σίτες και κρυφούς φωτισμούς, ατομική θέρμανση με φυσικό αέριο και κλιματισμό, ενώ η ενεργειακή του κλάση είναι Γ.

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Πόρτα ασφαλείας
Διαμπερές
Πρόσοψη σε δρόμο
Μπαλκόνι

#5688 hidden image pro video

Γιατί να κάνεις εγγραφή στη ReWize

Κάνε εγγραφή και ξεκλείδωσε
τη δύναμη του ReWize Panel

Η αγορά ακινήτων τώρα βρίσκεται στην οθόνη σου!
Απόκτησε πλήρη πρόσβαση στην πιο εξελιγμένη
πλατφόρμα ακινήτων στην Ελλάδα.

Αγαπημένα ακίνητα
Αποθηκευμένες ζητήσεις
Στατιστικά
Προσθήκη ακινήτου
Favorites-Properties

Χώροι ανα επίπεδο

floor2ος Όροφος
floor1ος Όροφος
floorΙσόγειο

1ος Όροφος

Σαλόνι 1

Υπνοδωμάτια 2

Μπάνια 1

WC 0

Ιδ. Μπάνιο 0

T.M. 67

Τι Υπάρχει Κοντά

Αποστάσεις με περπάτημα

bankΤράπεζα0.5km / 7min
parkingΣτάθμευση0.0km / 0min
pharmacyΦαρμακείο0.4km / 6min
super-marketSuper Market0.2km / 3min
area-centerΚέντρο Περιοχής1.2km / 16min
sea-distanceΑπόσταση απο Θάλασσα1.6km / 21min

Αποστάσεις με οδήγηση

bankΤράπεζα1.9km / 6min
hospitalΝοσοκομείο1.1km / 5min