Photo 1,,ΠΏΛΗΣΗ,Κατοικία,Διαμέρισμα,65τ.μ,€180,000,Παλιούρι
9
ΠΏΛΗΣΗ

#ID 5661
Χαλκιδική Διαμέρισμα, Κασσάνδρας

€180,000 €2,769/τ.μ.

Στοιχεία Ακινήτου

sqmT.M.65
floorΌροφοςΙσόγειο
bedroomsΥπνοδωμάτια2
bathroomsΜπάνια1
heating-facilityΣτάθμευσηΝαί
heating-facilityΑνελκυστήραςΟχι
Δείτε Περισσότερα

Περιγραφή

Διαμέρισμα, Κασσανδρα, 65 m², Θέα Θάλασσα, Ανοιχτωσιά, Ανοιχτωσιά, Εκτός χωριού, Θέα σε θάλασσα, Κοντά στη θάλασσα, Πανοραμικό, Περιφραγμένο, Φωτεινό, Αυτόματο Πότισμα , Εξωτερική Κοινόχρηστη Πισίνα, Πόρτα ασφαλείας, Χωρίς Φ.Π.Α., Σύγχρονης Κατασκευής Energy Class: C

Διαμπερές

#5661 hidden image pro video

Γιατί να κάνεις εγγραφή στη ReWize

Κάνε εγγραφή και ξεκλείδωσε
τη δύναμη του ReWize Panel

Η αγορά ακινήτων τώρα βρίσκεται στην οθόνη σου!
Απόκτησε πλήρη πρόσβαση στην πιο εξελιγμένη
πλατφόρμα ακινήτων στην Ελλάδα.

Αγαπημένα ακίνητα
Αποθηκευμένες ζητήσεις
Στατιστικά
Προσθήκη ακινήτου
Favorites-Properties

Χώροι ανα επίπεδο

floor1ος Όροφος
floorΙσόγειο
floorΗμιυπόγειο

Ισόγειο

Σαλόνι 1

Υπνοδωμάτια 2

Μπάνια 1

WC 0

Ιδ. Μπάνιο 0

T.M. 65

Τι Υπάρχει Κοντά

Αποστάσεις με περπάτημα

bankΤράπεζα15.8km / 213min
parkingΣτάθμευση0.8km / 10min
pharmacyΦαρμακείο2.0km / 33min
super-marketSuper Market1.4km / 19min
area-centerΚέντρο Περιοχής2.0km / 32min
sea-distanceΑπόσταση απο Θάλασσα0.9km / 12min

Αποστάσεις με οδήγηση

bankΤράπεζα16.2km / 17min
hospitalΝοσοκομείο7.2km / 8min
parkingΣτάθμευση0.8km / 3min
pharmacyΦαρμακείο3.0km / 4min
schoolΣχολείο2.1km / 4min
super-marketSuper Market1.4km / 2min
Δείτε Περισσότερα

Περιοχή

A map is loading