Photo 1,,ΠΏΛΗΣΗ,Κατοικία,Μεζονέτα,85τ.μ,€180,000,Παλιούρι
13
ΠΏΛΗΣΗ

#ID 5660
Χαλκιδική Μεζονέτα, Κασσάνδρας

€180,000 €2,118/τ.μ.

Στοιχεία Ακινήτου

sqmT.M.85
floorΌροφοςΙσόγειο
bedroomsΥπνοδωμάτια2
bathroomsΜπάνια2
heating-facilityΣτάθμευσηΝαί
heating-facilityΑνελκυστήραςΟχι
Δείτε Περισσότερα

Περιγραφή

Μεζονέτα, Κασσανδρα, 85 m², Θέα Θάλασσα, Ανοιχτωσιά, Θέα σε κήπο, Ανοιχτωσιά, Γωνιακό, Εκτός χωριού, Θέα σε θάλασσα, Κοντά στη θάλασσα, Πανοραμικό, Περιφραγμένο, Φωτεινό, Parking, Εξωτερική Κοινόχρηστη Πισίνα, Πόρτα ασφαλείας, Τζάκι, Πολυτελές, Σύγχρονης Κατασκευής Energy Class: C

Εσωτερική Σκάλα

#5660 hidden image pro video

Γιατί να κάνεις εγγραφή στη ReWize

Κάνε εγγραφή και ξεκλείδωσε
τη δύναμη του ReWize Panel

Η αγορά ακινήτων τώρα βρίσκεται στην οθόνη σου!
Απόκτησε πλήρη πρόσβαση στην πιο εξελιγμένη
πλατφόρμα ακινήτων στην Ελλάδα.

Αγαπημένα ακίνητα
Αποθηκευμένες ζητήσεις
Στατιστικά
Προσθήκη ακινήτου
Favorites-Properties

Χώροι ανα επίπεδο

floor1ος Όροφος
floorΙσόγειο

Ισόγειο

Σαλόνι 1

Υπνοδωμάτια 0

Μπάνια 1

WC 0

Ιδ. Μπάνιο 0

T.M. 45

Τι Υπάρχει Κοντά

Αποστάσεις με περπάτημα

bankΤράπεζα15.7km / 212min
parkingΣτάθμευση0.8km / 9min
pharmacyΦαρμακείο1.9km / 32min
super-marketSuper Market1.3km / 18min
area-centerΚέντρο Περιοχής1.9km / 30min
sea-distanceΑπόσταση απο Θάλασσα0.9km / 12min

Αποστάσεις με οδήγηση

bankΤράπεζα16.1km / 17min
hospitalΝοσοκομείο7.2km / 7min
parkingΣτάθμευση0.8km / 2min
pharmacyΦαρμακείο2.9km / 4min
schoolΣχολείο2.0km / 3min
super-marketSuper Market1.3km / 2min
Δείτε Περισσότερα

Περιοχή

A map is loading