Photo 1,Τραπεζαρία,ΠΏΛΗΣΗ,Κατοικία,Μεζονέτα,215τ.μ,€260,000,Κασσάνδρεια
26
ΠΏΛΗΣΗ

#ID 5656
Χαλκιδική Μεζονέτα, Κασσάνδρας

€260,000 €1,209/τ.μ.

Στοιχεία Ακινήτου

sqmT.M.215
floorΌροφοςΙσόγειο
bedroomsΥπνοδωμάτια6
bathroomsΜπάνια3
heating-facilityΣτάθμευσηΝαί
heating-facilityΑνελκυστήραςΟχι
Δείτε Περισσότερα

Περιγραφή

Πρόκειται για μεζονέτα σε ένα εξαιρετικό σημείο στο Δήμο Κασσάνδρας στη μαγευτική Χαλκιδική. Βρίσκεται σε μια έκταση 801.42 τ.μ. σε απόσταση 2.0 .χλμ από το κέντρο του χωριού. Αποτελείται από 3 επίπεδα με συνολικό εμβαδόν 215 τ.μ.. Το ακίνητο περιλαμβάνει 6 υπνοδωμάτια, , αποθήκη και 3 μπάνια.

Τζάκι

#5656 hidden image pro video

Γιατί να κάνεις εγγραφή στη ReWize

Κάνε εγγραφή και ξεκλείδωσε
τη δύναμη του ReWize Panel

Η αγορά ακινήτων τώρα βρίσκεται στην οθόνη σου!
Απόκτησε πλήρη πρόσβαση στην πιο εξελιγμένη
πλατφόρμα ακινήτων στην Ελλάδα.

Αγαπημένα ακίνητα
Αποθηκευμένες ζητήσεις
Στατιστικά
Προσθήκη ακινήτου
Favorites-Properties

Χώροι ανα επίπεδο

floor2ος Όροφος
floor1ος Όροφος
floorΙσόγειο

Ισόγειο

Σαλόνι 0

Υπνοδωμάτια 2

Μπάνια 1

WC 0

Ιδ. Μπάνιο 0

T.M. 85

Τι Υπάρχει Κοντά

Αποστάσεις με περπάτημα

bankΤράπεζα1.7km / 21min
parkingΣτάθμευση2.8km / 35min
pharmacyΦαρμακείο1.5km / 18min
super-marketSuper Market0.7km / 8min
area-centerΚέντρο Περιοχής2.0km / 24min
sea-distanceΑπόσταση απο Θάλασσα3.2km / 39min

Αποστάσεις με οδήγηση

bankΤράπεζα2.3km / 7min
hospitalΝοσοκομείο50.7km / 38min
parkingΣτάθμευση2.9km / 4min
pharmacyΦαρμακείο1.5km / 3min
schoolΣχολείο1.6km / 3min
super-marketSuper Market0.8km / 1min
Δείτε Περισσότερα

Περιοχή

A map is loading