Photo 1,Κήπος,ΠΏΛΗΣΗ,Κατοικία,Μεζονέτα,78τ.μ,€220,000,Νέα Σκιώνη
15
ΠΏΛΗΣΗ

#ID 5653
Χαλκιδική Μεζονέτα, Κασσάνδρας

€220,000 €2,821/τ.μ.

Στοιχεία Ακινήτου

sqmT.M.78
floorΌροφοςΙσόγειο
bedroomsΥπνοδωμάτια2
bathroomsΜπάνια2
heating-facilityΣτάθμευσηΝαί
heating-facilityΑνελκυστήραςΟχι
Δείτε Περισσότερα

Περιγραφή

Πρόκειται για μεζονέτα . Το ακίνητο είναι σε περπατήσιμη απόσταση από την θάλασσα, σε καταπληκτική τοποθεσία στο Δήμο Κασσάνδρας στη μαγευτική Χαλκιδική. Βρίσκεται σε μια έκταση 99.84 τ.μ. σε απόσταση 0 .μ από το κέντρο του χωριού. Αποτελείται από 2 επίπεδα με συνολικό εμβαδόν 78 τ.μ.. Το ακίνητο περιλαμβάνει 2 υπνοδωμάτια, , 1 τουαλέτες και 1 μπάνια.

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Ανεμπόδιστη θέα που δεν θα κλείσει
Περιφραγμένο
Εντοιχισμένες ντουλάπες
Πόρτα ασφαλείας
Κλιματιστικό
Τζάκι

#5653 hidden image pro video

Γιατί να κάνεις εγγραφή στη ReWize

Κάνε εγγραφή και ξεκλείδωσε
τη δύναμη του ReWize Panel

Η αγορά ακινήτων τώρα βρίσκεται στην οθόνη σου!
Απόκτησε πλήρη πρόσβαση στην πιο εξελιγμένη
πλατφόρμα ακινήτων στην Ελλάδα.

Αγαπημένα ακίνητα
Αποθηκευμένες ζητήσεις
Στατιστικά
Προσθήκη ακινήτου
Favorites-Properties

Χώροι ανα επίπεδο

floor1ος Όροφος
floorΙσόγειο

Ισόγειο

Σαλόνι 0

Υπνοδωμάτια 0

Μπάνια 0

WC 1

Ιδ. Μπάνιο 0

T.M. 39

Τι Υπάρχει Κοντά

Αποστάσεις με περπάτημα

bankΤράπεζα18.8km / 241min
parkingΣτάθμευση8.9km / 115min
pharmacyΦαρμακείο0.1km / 1min
super-marketSuper Market0.2km / 1min
area-centerΚέντρο Περιοχής0.0km / 0min
sea-distanceΑπόσταση απο Θάλασσα0.2km / 1min

Αποστάσεις με οδήγηση

bankΤράπεζα25.7km / 26min
hospitalΝοσοκομείο77.6km / 64min
parkingΣτάθμευση9.2km / 14min
pharmacyΦαρμακείο0.2km / 0min
schoolΣχολείο0.6km / 2min
super-marketSuper Market0.2km / 0min
Δείτε Περισσότερα

Περιοχή

A map is loading