6
ΠΏΛΗΣΗ
#ID 5631
Αθήνα Κτίριο, Αθηνών
€1,850,000 €1,023/τ.μ.
Στοιχεία Ακινήτου
Δείτε Περισσότερα
Περιγραφή
Προς πώληση μοναδικό επενδυτικό κτίριο στην Στρατηγού Δαγκλή, πίσω από τον υπεραστικό ΚΤΕΛ.
Το κτίριο κατασκευάστηκε με άδεια του 1998 με τίτλο "Νέο Πενταόροφο κτίριο με υπόγειο" με ειδική χρήση βιοτεχνικού κτιρίου.
Συνολική επιφάνεια κτιρίου: 1.808 τ.μ.
Υπόγειο 346
Ισόγειο 255
Πατάρι 237
Α όροφος 256
Β όροφος 256
Γ όροφος 256
Δ όροφος 202
Προσμετρώνται τα 2 κλιμακοστάσια και ο ανελκυστήρας.
Υπο διαχείριση ΝΜ Properties.
Κωδικός: 5631

Γιατί να κάνεις εγγραφή στη ReWize
Κάνε εγγραφή και ξεκλείδωσε
τη δύναμη του ReWize Panel
Η αγορά ακινήτων τώρα βρίσκεται στην οθόνη σου!
Απόκτησε πλήρη πρόσβαση στην πιο εξελιγμένη
A map is loading
Sotiropoulos Marinos+30 2311 24.15.60€1,850,000 €1,023/τ.μ.
Μήνυμα