Photo 1,Εξωτερική,ΕΝΟΙΚΊΑΣΗ,Επαγγελματικό,Κτήριο,440τ.μ,€150,000,Κέντρο Αγρινίου
3
ΕΝΟΙΚΊΑΣΗ

#ID 4531
Αιτωλοακαρνανία Κτήριο, Αγρινίου

€150,000 €341/τ.μ.

Στοιχεία Ακινήτου

sqmT.M.440
heating-facilityΣτάθμευσηΝαί
heating-facilityΑνελκυστήραςΟχι
energy-classΕνεργειακή κλάσηE Κλάση
construction-yearΈτος κατασκευής2004
heating-sourceΤύπος ΘέρμανσηςΆγνωστο
heating-facilityΕγκατάσταση ΘέρμανσηςΑπροσδιόριστο
levelΌροφοι3
delivery-statusΠαραδοτέα κατάστασηΚαλή κατάσταση
condition-typeΚατάστασηΚαλή κατάσταση

Περιγραφή

Μέσω πλειστηριασμού κτήριο κατοικιών 440 τ.μ., σε οικόπεδο 173 τ.μ., στην οδό Μέγαδένδρου, Αγρίνιο. Υπόγειο 78,18 τ.μ. Ισόγειο με πιλοτή και χώρο στάθμευσης. Ημιτελής μεζονέτα 106,24 τ.μ. 1ος όροφος με σαλόνι, τραπεζαρία, καθιστικό, κουζίνα και εσωτερική σκάλα. 2ος όροφος με 3 υπνοδωμάτια και μπάνιο. Διαμέρισμα 3ου ορόφου 57,62 τ.μ., 2 υπνοδωμάτια, καθιστικό, κουζίνα και WC. Δώμα. Κοντά σε σχολείο και πλατείες. Κωδικός Αγγελίας: 4531 Ημερομηνία Πλειστηριασμού: 8/7/2026

Γιατί να κάνεις εγγραφή στη ReWize

Κάνε εγγραφή και ξεκλείδωσε
τη δύναμη του ReWize Panel

Η αγορά ακινήτων τώρα βρίσκεται στην οθόνη σου!
Απόκτησε πλήρη πρόσβαση στην πιο εξελιγμένη

Αποστάσεις με περπάτημα

bankΤράπεζα1.0km / 13min
parkingΣτάθμευση0.5km / 6min
pharmacyΦαρμακείο0.2km / 2min
super-marketSuper Market1.1km / 14min
area-centerΚέντρο Περιοχής1.0km / 13min
sea-distanceΑπόσταση απο Θάλασσα--

Αποστάσεις με οδήγηση

bankΤράπεζα2.3km / 9min
hospitalΝοσοκομείο0.9km / 2min
parkingΣτάθμευση0.5km / 1min
pharmacyΦαρμακείο0.2km / 0min
schoolΣχολείο0.4km / 2min
super-marketSuper Market1.5km / 4min
Δείτε Περισσότερα

Περιοχή

A map is loading

NM PROPERTIESNM PROPERTIES+30 2311 24.15.60
€150,000 €341/τ.μ.
€189,000
Μήνυμα
Phone

Προστατεύεται από το reCAPTCHA και ισχύουν η Πολιτική Απορρήτου και οιΌροι Παροχής Υπηρεσιών της Google.